Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
RS485 Extension umožňuje ovládání různých zařízení s rozhraním RS485, jako jsou klimatizace, ventilace, systémy otisků prstů a další.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.18 W |
| Power loss at max. load | 0.60 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| RS485 |
max. 32 devices max. 1200 m wire length Adjustable baud rate & parity Only 8 data bits are supported. |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Interface DG220B - |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.14 … 0.5 mm² / AWG 26 … 20 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Zakončovací rezistor 120 ohmů | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100116
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 000801
Značka: Loxone
Kód: 200205
Značka: Loxone
Kód: 610007
Značka: Loxone
Kód: 100401
Značka: Loxone
Kód: 200490
Značka: Loxone
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 000605
Značka: Loxone
Kód: 000455
Značka: Loxone
Kód: 200048
Značka: Loxone
Kód: 200322
Značka: Loxone
Kód: 100788
Značka: Loxone
Kód: 610059
Značka: Loxone
Kód: 200324
Značka: Loxone
Kód: 100547
Značka: Loxone
Kód: 100124
Značka: Loxone
Kód: 100013
Značka: Loxone
Kód: 000496
Značka: Loxone
RS485 Extension umožňuje ovládání různých zařízení s rozhraním RS485, jako jsou klimatizace, ventilace, systémy otisků prstů a další.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle