Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE NFC Code Touch for Nano je přístupové řešení s NFC čtečkou a podsvícenou numerickou klávesnicí na skleněném čelním panelu, určené k nasazení na Nano IO Air.
| Power Supply | via Nano IO Air |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.02W, max. 0.6W (while reading NFC) |
| Power loss | max. 0.6W |
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Mounting location with direct sunlight |
white: allowed anthracite: not allowed |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Touch points (5) | capacitive touch detection |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Unencrypted | ISO/IEC 14443, fixed UID required |
|---|---|
| Encrypted | Media with MIFARE® DESFire® Chip |
| Colours |
Anthracite: RAL7016 - Part No. 100307 White: RAL9003 - Part No. 100301 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 122 g |
|---|---|
| Total weight | 154 g |
| Product dimensions | 90x90x15.8mm / 3.5x3.5x0.6” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP20 |
|---|
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200318
Značka: Loxone
Kód: 100678
Značka: Loxone
Kód: 000206
Značka: Loxone
Kód: 200099
Značka: Loxone
Kód: 100287
Značka: Loxone
Kód: 000553
Značka: Loxone
Kód: 200161
Značka: Loxone
Kód: 610019
Značka: Loxone
Kód: 200513
Značka: Loxone
Kód: 200491
Značka: Loxone
Kód: 000573
Značka: Loxone
Kód: 100474
Značka: Loxone
Kód: 100265
Značka: Loxone
Kód: 100429
Značka: Loxone
Kód: 200470
Značka: Loxone
Kód: 100153
Značka: Loxone
Kód: 200449
Značka: Loxone
Kód: 200318
Značka: Loxone
Kód: 200446
Značka: Loxone
LOXONE NFC Code Touch for Nano je přístupové řešení s NFC čtečkou a podsvícenou numerickou klávesnicí na skleněném čelním panelu, určené k nasazení na Nano IO Air.
check_circle
check_circle