Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE 1-Wire Wxtension umožňuje integraci 1-Wire senzorů, jako jsou teplotní senzory nebo čtečky elektronických klíčů.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.28 W |
| Power loss at max. load | 0.31 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| 1-Wire |
max. 20 sensors, max. 50 mA or 1 iButton key reader max. 100 ... 300 m wire length (depending on wiring topology) |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Interface DG220B - |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.14 … 0.5 mm² / AWG 26 … 20 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200528
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 100503
Značka: Loxone
Kód: 100489
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 200203
Značka: Loxone
Kód: 100858
Značka: Loxone
Kód: 000590
Značka: Loxone
Kód: 610006
Značka: Loxone
Kód: 100466
Značka: Loxone
Kód: 100497
Značka: Loxone
Kód: 100495
Značka: Loxone
Kód: 100201
Značka: Loxone
Kód: 200486
Značka: Loxone
Kód: 200077
Značka: Loxone
Kód: 200109
Značka: Loxone
Kód: 200063
Značka: Loxone
Kód: 200191
Značka: Loxone
Kód: 200064
Značka: Loxone
Kód: 200070
Značka: Loxone
Kód: 000496
Značka: Loxone
LOXONE 1-Wire Wxtension umožňuje integraci 1-Wire senzorů, jako jsou teplotní senzory nebo čtečky elektronických klíčů.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle