- Vyprodáno
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure Flex Air je 100% personalizovatelné tlačítko s až 12 volně definovatelnými a umístitelnými dotykovými body. Díky integrovanému LED maticovému displeji a 3 stavovým LED* umožňuje zobrazování menu, hodnot, textů a stavů. Navíc slouží jako senzor pro měření teploty a vlhkosti, a tím jako ideální řešení pro monitorování klimatu v místnosti.
| Power Supply | 9 ... 28VDC or 2x AAA batteries |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.2W, max. 1.7W at display brightness 100% |
| Power loss | max. 1.7W |
| Battery lifetime | up to 1 year |
| Touch area | capacitive touch detection 12/14 touch points |
| Temperature detection range | -40 … 125°C / -40 … 257°F; +/- 0.5°C / 0.9°F |
| Humidity detection range | 0 … 100% r.H. +/- 2%, (non condensing) |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels available max. Power 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels available max. Power 13.2mW internal antenna |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Temperature | -20 … 40 °C / -4 … 104 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105°C / -40 … 221°F |
| Colours |
White: RAL9003 - Part No. 100509, 100540 Anthracite: RAL9005 - Part No. 100510, 100524, 100560 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 102 g |
|---|---|
| Total weight | 167 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Safety class | IP44 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Baterie AAA | 2 |
| Plastový montážní držák | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200494
Značka: Loxone
Kód: 100494
Značka: Loxone
Kód: 200308
Značka: Loxone
Kód: 200281
Značka: Loxone
Kód: 100288
Značka: Loxone
Kód: 100182
Značka: Loxone
Kód: 100140
Značka: Loxone
Kód: 000061
Značka: Loxone
Kód: 000565
Značka: Loxone
Kód: 200297
Značka: Loxone
Kód: 200517
Značka: Loxone
Kód: 200177
Značka: Loxone
Kód: 100290
Značka: Loxone
Kód: 100142
Značka: Loxone
Kód: 100613
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure Flex Air je 100% personalizovatelné tlačítko s až 12 volně definovatelnými a umístitelnými dotykovými body. Díky integrovanému LED maticovému displeji a 3 stavovým LED* umožňuje zobrazování menu, hodnot, textů a stavů. Navíc slouží jako senzor pro měření teploty a vlhkosti, a tím jako ideální řešení pro monitorování klimatu v místnosti.
check_circle
check_circle