Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Společnost Belimo je jedním z předních výrobců pohonů a komponent v oblasti vytápění, větrání a klimatizace. Belimo Tree slouží pro integraci až 16 zařízení pomocí sběrnice MP-Bus a slouží k optimalizaci pohonů klapek, integraci senzorů a měřičů, konfiguraci ventilů a mnoha dalším funkcím. Díky přímé integraci MP-Bus se produkty Belimo stávají přirozeným členem LOXONE Configu a Miniserveru.
| Supply voltage | 19.3 … 30 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.33 W |
| Loxone Tree | connection with Miniserver / Tree Extension |
| Power loss at max. load | 0.34 W |
| Ambient temperature - line powered | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Belimo MP-Bus |
MPL devices exclusive: up to 16 MP-Bus devices mixed: up to 8 |
|---|
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Terminal type |
DC Supply, LOXONE Tree: DG220B MP-Bus: Connecting lead with open end |
|---|---|
| Wire cross-section |
DC Supply, LOXONE Tree: 0.28 … 0.8mm² AWG23 … 18 MP-Bus: 1.5mm² / AWG18 |
| Stripping length |
DC Supply, LOXONE Tree: 5 … 6mm 0.2 … 0.24" MP-Bus: - |
| Length |
DC Supply, LOXONE Tree: MP-Bus: 150mm / 5.91" |
| Temperature resistance |
DC Supply, LOXONE Tree: -40 … 105°C / -40 … 221°F MP-Bus: min. 80°C / 176°F IEC, min. 75°C / 167°F UL |
| Colours | Green: RAL 6018 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 37g |
|---|---|
| Total weight | 59g |
| Product dimensions | 39.45x38.95x20.20mm / 1.55x1.53x0.80” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 84x80x47mm / 3.31x3.15x1.85” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 610070
Značka: Loxone
Kód: 200408
Značka: Loxone
Kód: 200448
Značka: Loxone
Kód: 000800
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100567
Značka: Loxone
Kód: 100462
Značka: Loxone
Kód: 610071
Značka: Loxone
Kód: 000323
Značka: Loxone
Kód: 100859
Značka: Loxone
Kód: 200395
Značka: Loxone
Kód: 200287
Značka: Loxone
Kód: 100155
Značka: Loxone
Kód: 100735
Značka: Loxone
Kód: 100806
Značka: Loxone
Kód: 100485
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Společnost Belimo je jedním z předních výrobců pohonů a komponent v oblasti vytápění, větrání a klimatizace. Belimo Tree slouží pro integraci až 16 zařízení pomocí sběrnice MP-Bus a slouží k optimalizaci pohonů klapek, integraci senzorů a měřičů, konfiguraci ventilů a mnoha dalším funkcím. Díky přímé integraci MP-Bus se produkty Belimo stávají přirozeným členem LOXONE Configu a Miniserveru.
check_circle
check_circle