Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch for Nano je tlačítko určené pro připojení k LOXONE Nano IO Air nebo Nano Dimmer Air. Nabízí pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu.
| Power Supply | via Nano IO Air / Nano Dimmer Air |
|---|---|
| Temperature | -20 … 70°C / -4 … 158°F |
| Touch points | 5 touch points, capacitive touch detection |
| Recommended mounting height | 135cm / 53.15” |
| Humidity | max. 95% r.H. (non condensing) |
|---|
| Click feedback | Yes |
|---|
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 50g |
|---|---|
| Total weight | 70 g |
| Product dimensions | 80x80x10mm / 3.15x3.15x0.4” (LxWxH) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 98x90x33mm / 3.86x3.54x1.30” (LxWxH) |
| Safety class | IP40 |
|---|---|
| Standards |
UL 62368-1:2019 Ed.3+R:22Oct2021 CSA C22.2#62368-1:2019 Ed.3+U1 IEC 62368-1:2018 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Včetně rámečku | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100577
Značka: Loxone
Kód: 100668
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 610052
Značka: Loxone
Kód: 100795
Značka: Loxone
Kód: 100504
Značka: Loxone
Kód: 100802
Značka: Loxone
Kód: 100536
Značka: Loxone
Kód: 100484
Značka: Loxone
Kód: 610171
Značka: Loxone
Kód: 200499
Značka: Loxone
Kód: 100485
Značka: Loxone
Kód: 200522
Značka: Loxone
Kód: 100483
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 200277
Značka: Loxone
Kód: 100212
Značka: Loxone
Kód: 100153
Značka: Loxone
Kód: 000321
Značka: Loxone
LOXONE Touch for Nano je tlačítko určené pro připojení k LOXONE Nano IO Air nebo Nano Dimmer Air. Nabízí pět dotykových bodů pro ovládání nejdůležitějších funkcí v místnosti. Při dotyku vydá zvukové kliknutí jako akustické odezvu.
check_circle
check_circle