Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Wallbox umožňuje dynamické nabíjení od 1,38 kW do 11 kW pro elektromobily. Rozhraní Tree poskytuje veškerou svobodu pro efektivní řízení energie.
Funkce:
| Rated voltage |
AC Input (mains) 24 VDC Input 3 x 230/400 V or 1x 230 V, 50-60 Hz 18-24 V |
|---|---|
| Rated current |
AC Input (mains): 3x 16A or 1x 16A 24V DC Input: max. 400mA |
| Power consumption |
AC Input (mains): - 24V DC Input: Standby: 0.3W charging: 3W A 30mA type A RCD must be connected before each wallbox! |
| Max. charging power |
11kW (3 phase 16A) 3.7kW (1 phase 16A) configurable from 1.38kW to 3.7/11kW |
|---|---|
| Charging Mode | Charging mode 3 (IEC 61851-1) |
| Residual current detection | Internal, RDC-MD, DC 6 mA, (IEC 62955) |
| Charging cable with plug |
Type 2 plug (IEC 62196) 5 meter cable, 5 x 4 mm² + 1 x 0.5 mm² |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|---|
| Modbus RTU |
max. 1 device max. 3 m wire length adjustable baud rate & parity data types: 16 & 32 bit min. polling cycle: 0.1 s / 1 s |
| OCPP | 1.6 & 2.0.1, NFC Code Touch required |
| Temperature | -20 … 50 °C / -4 … 122 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection |
IP44 (IEC 60529) IK08 (IEC 62262) |
| Appliance class | Class I |
| Installation | Stationary, surface mount, vertical on wall or charging post |
| Recommended mounting height |
Cable outlet: 132cm / 52" Top edge: 165cm / 65" |
| Altitude | max. 2000 m |
| Wire cross-section |
0.5 … 6 mm² / AWG 20 … 8 0.75 … 2.5 mm² / AWG 18 … 13 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.25 … 0.75 mm² / AWG 24 … 16 |
|---|---|
| Stripping length |
12 mm / 0.47" 5 mm / 0.2” 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24" 8 mm / 0.31" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 105 °C / -40 … 221 °F -60 … 100 °C / -76 … 212 °F |
| Tightening torque |
- 0.35 … 0.4 Nm / 0.26 … 0.3 lbf·ft - - |
| Terminal compartment |
DIN Rail with 158mm / 6.2" width, room for devices with up to 9 division/breaker units |
| Colours |
Housing: RAL 9005 Decor cover: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Total weight | 4.8 kg |
| Product dimensions | 430x190x130mm / 16.93x7.48x5.12" (HxWxD) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 575x330x155mm / 22.64x12.99x6.1" (HxWxD) |
| Certifications | Compatible with ChargePoint be.ENERGISED (OCPP 1.6) |
|---|---|
| Degree of pollution | 3 |
| Standards |
CE (LVD 2014/35/EU, EMCD 2014/0/EU) IEC 61851-1 IEC 61851-22 |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Zaslepovací kryt | 1x |
| Dekorativní kryt | 1x |
| Průhledný kryt | 1x |
| Kryt | 1x |
| Montážní rámeček | 1x |
| Šrouby 6×28 mm | 2 |
| Šrouby 4×12 mm | 6 |
| Šrouby 2,5×10 mm | 2 |
| Nabíjecí kabel, délka 5 m | 1x |
| Pokyny k instalaci | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100786
Značka: Loxone
Kód: 000613
Značka: Loxone
Kód: 100621
Značka: Loxone
Kód: 200501
Značka: Loxone
Kód: 610052
Značka: Loxone
Kód: 000222
Značka: Loxone
Kód: 000570
Značka: Loxone
Kód: 000323
Značka: Loxone
Kód: 000601
Značka: Loxone
Kód: 200494
Značka: Loxone
Kód: 100578
Značka: Loxone
Kód: 610169
Značka: Loxone
Kód: 000560
Značka: Loxone
Kód: 200525
Značka: Loxone
Kód: 610007
Značka: Loxone
Kód: 100567
Značka: Loxone
Kód: 000601
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000600
Značka: Loxone
Kód: 000802
Značka: Loxone
Kód: 100480
Značka: Loxone
Kód: 100481
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
LOXONE Wallbox umožňuje dynamické nabíjení od 1,38 kW do 11 kW pro elektromobily. Rozhraní Tree poskytuje veškerou svobodu pro efektivní řízení energie.
Funkce:
check_circle
check_circle