Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Table Lamp Air je plně stmívatelná lampa s teple bílým osvětlením, napájená pomocí USB-C a vestavěné dobíjecí baterie.
Funkce:
| Power Supply | 5VDC via USB-C |
|---|---|
| Battery capacity | 10000mAh |
| Recommended charger | min. 10W |
| Power consumption (USB connected, battery full) |
Standby: 0.14W White LEDs: max. 4.16W RGB-Ring: max. 1.44W Combined: max. 5.6W |
| Power consumption while charging | max. 10W |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| PWM frequency | 20kHz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Touch points | 3 buttons, capacitive touch detection |
| Loxone Air |
868MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1mW e.r.p. 915MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2mW internal antenna |
| Colour temperature | typ. 3000k |
|---|---|
| Luminous flux (USB connected, battery full) | typ. 230lm |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90 |
| Beam angle | 170° |
| Ambient temperature discharging | -20 … 40°C / -4 … 104°F |
|---|---|
| Ambient temperature charging | 0 … 40°C / 32 … 104°F |
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Colours |
White: RAL9003 - Part No. 100550 Anthracite: RAL9005 - Part No. 100551 |
|---|---|
| Material | Alu and Plastic |
| Net weight | 448g |
|---|---|
| Total weight | 695 g |
| Product dimensions |
D: 100mm (3.94") H: 320mm (12.6") |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 377x140x119mm / 14.84x5.51x4.69” (HxWxD) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| USB-C kabel | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100567
Značka: Loxone
Kód: 000462
Značka: Loxone
Kód: 100153
Značka: Loxone
Kód: 610028
Značka: Loxone
Kód: 100493
Značka: Loxone
Kód: 100575
Značka: Loxone
Kód: 100487
Značka: Loxone
Kód: 200528
Značka: Loxone
Kód: 610034
Značka: Loxone
Kód: 100291
Značka: Loxone
Kód: 200509
Značka: Loxone
Kód: 200349
Značka: Loxone
Kód: 610022
Značka: Loxone
Kód: 200539
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100158
Značka: Loxone
Kód: 100114
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 100336
Značka: Loxone
Kód: 100451
Značka: Loxone
LOXONE Table Lamp Air je plně stmívatelná lampa s teple bílým osvětlením, napájená pomocí USB-C a vestavěné dobíjecí baterie.
Funkce:
check_circle
check_circle