Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Příložný LED Spot WW PWM nabízí teplé bílé světlo. Pro stmívání je potřeba PWM Dimmer. Díky upevňovacím magnetům je montáž snadná a rychlá. Spot navíc vyniká dlouhou životností přes 25 000 provozních hodin.
| Supply voltage | 21.6 … 25.2 VDC |
|---|---|
| Power consumption | max. 7.5 W |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| PWM frequency | 123 … 400Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Colour temperature | typ. 3000k |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 525lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90, (R9 min. 50) |
| Beam angle | Warm white: 38° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Wire cross-section |
Connection Cables: 0.75mm² / AWG18 Connection Terminals: 0.14 … 4mm² / AWG24 … AWG12 |
|---|---|
| Stripping length |
Connection Cables: 5mm / 0.2" Connection Terminals: 11mm / 0.43" |
| Temperature resistance |
Connection Cables: max. 70°C / 158°F Connection Terminals: max. 85°C / 185°F |
| Length |
Connection Cables: 120mm / 4.72" Connection Terminals: - |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Material | Aluminium and acrylic glass |
| Finish | Matte |
| Net weight | 369g |
|---|---|
| Total weight | 423 g |
| Product dimensions | D: 80mm (3.15") H: 70mm (2.75") |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 94x82x83.5mm / 3.70x3.23x3.29” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní sada s příručkou | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 000206
Značka: Loxone
Kód: 100584
Značka: Loxone
Kód: 100013
Značka: Loxone
Kód: 200098
Značka: Loxone
Kód: 610007
Značka: Loxone
Kód: 000833
Značka: Loxone
Kód: 200497
Značka: Loxone
Kód: 200489
Značka: Loxone
Kód: 100288
Značka: Loxone
Kód: 610141
Značka: Loxone
Kód: 100308
Značka: Loxone
Kód: 100547
Značka: Loxone
Kód: 200049
Značka: Loxone
Kód: 200513
Značka: Loxone
Kód: 100324
Značka: Loxone
Kód: 100325
Značka: Loxone
Kód: 100125
Značka: Loxone
Kód: 100239
Značka: Loxone
Příložný LED Spot WW PWM nabízí teplé bílé světlo. Pro stmívání je potřeba PWM Dimmer. Díky upevňovacím magnetům je montáž snadná a rychlá. Spot navíc vyniká dlouhou životností přes 25 000 provozních hodin.
check_circle
check_circle