Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
Stropní LED světlo RGBW Tree je stropní svítidlo s integrovaným pohybovým senzorem a senzorem jasu, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání i stmívání probíhá přímo přes rozhraní Tree.
Funkce:
| Supply voltage | 22 … 25 VDC |
|---|---|
| Power consumption | Standby: |
| Dimming range | 0 ... 100% |
| Interface |
LOXONE Tree: connection with Miniserver / Tree Extension |
| PWM frequency | 200Hz |
| Energy efficiency (EU) 2017/1369 | G |
| Motion detection | passive infrared sensor |
| Motion detection range |
8m / 26.25ft (at height of 3m / 9.84ft) |
| Measuring range of brightness sensor | 0.045 ... 188000lx |
| Detection angle vertical | 110° |
| Detection angle horizontal | 360° |
| Temperature | -40 ... 55°C / -40 ... 131°F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Wire cross-section |
LOXONE Tree: 0.25 … 0.8mm² / AWG23 … 18 Power Supply: 0.75 ... 2.5mm² / AWG18 ... 13 |
|---|---|
| Stripping length |
LOXONE Tree: 5mm / 0.2" Power Supply: 5mm / 0.2" |
| Tightening torque |
LOXONE Tree: - Power Supply: 0.35 ... 0.4Nm / 0.26 ... 0.3 lbf ft |
| Temperature resistance |
LOXONE Tree: -40 … 105°C / -40 … 221°F Power Supply: min. 80°C / 176°F for IEC, min. 75°C / 167°F for UL |
| Colour temperature | typ. 3000k (warm white) |
|---|---|
| Luminous flux | typ. 1350lm (warm white) |
| Colour rendering index (CRI) | min. 90, (R9 min. 50) |
| Beam angle | 120° |
| Unified glare rating (UGR) | — |
| Colours |
White: RAL 9003 - Part No. 100288 Anthracite: RAL 7021 - Part No. 100289 Gold: approx. RAL1036 - Part No. 100495 |
|---|---|
| Material | Alu and Plastic |
| Finish | Matte |
| Net weight | 2600g |
|---|---|
| Total weight | 2800g |
| Product dimensions |
D: 297mm / 11.69” H: 52mm / 2.05” |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 355x355x55mm / 13.98x13.98x2.17” (LxWxH) |
| Safety class | IP20 |
|---|---|
| Certifications |
UL 1598 CSA C22.2 Fire Rated UL263 & BS 476-20 60 mins IC Rated California Title 24 JAB-2016 compliant DRY LOCATIONS ONLY CLASS 2 INPUT ONLY |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Šrouby | 3 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000497
Značka: Loxone
Kód: 200498
Značka: Loxone
Kód: 000386
Značka: Loxone
Kód: 610059
Značka: Loxone
Kód: 610155
Značka: Loxone
Kód: 100793
Značka: Loxone
Kód: 610006
Značka: Loxone
Kód: 100586
Značka: Loxone
Kód: 200504
Značka: Loxone
Kód: 000800
Značka: Loxone
Kód: 000590
Značka: Loxone
Kód: 610023
Značka: Loxone
Kód: 100622
Značka: Loxone
Kód: 200423
Značka: Loxone
Kód: 000588
Značka: Loxone
Kód: 100481
Značka: Loxone
Kód: 100637
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
Kód: 000574
Značka: Loxone
Kód: 100218
Značka: Loxone
Stropní LED světlo RGBW Tree je stropní svítidlo s integrovaným pohybovým senzorem a senzorem jasu, které kombinuje barevné světlo a teplé bílé světlo. Ovládání i stmívání probíhá přímo přes rozhraní Tree.
Funkce:
check_circle
check_circle