Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
AO Extension nabízí 4 analogové výstupy 0–10 V. Je ideální pro vysílání analogových řídicích signálů v rozsahu 0–10 V. Lze ovládat například topení, elektronické předřadníky, čerpadla a mnoho dalšího.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 14 … 28 VDC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.11 W, max.1.26 W |
| Power loss at max. load | 1.26 W |
| Analogue (4) |
Range: 0 ... 10 V Momentary output: max. 20 mA Continuous output: max. 10 mA Resolution: 0.1 V |
|---|
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|
| Temperature | 0 … 55 °C / 32 … 131 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Terminal type |
24 VDC & LOXONE Link Outputs DG220B - |
|---|---|
| Wire cross-section |
0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 0.14 … 0.5 mm² / AWG 26 … 20 |
| Stripping length |
5 mm / 0.2" 7 mm / 0.28" |
| Temperature resistance |
-40 … 105 °C / -40 … 221 °F -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200422
Značka: Loxone
Kód: 200528
Značka: Loxone
Kód: 200415
Značka: Loxone
Kód: 000497
Značka: Loxone
Kód: 610036
Značka: Loxone
Kód: 100859
Značka: Loxone
Kód: 100228
Značka: Loxone
Kód: 100008
Značka: Loxone
Kód: 610044
Značka: Loxone
Kód: 200136
Značka: Loxone
Kód: 200541
Značka: Loxone
Kód: 000055
Značka: Loxone
Kód: 200493
Značka: Loxone
Kód: 200514
Značka: Loxone
Kód: 000384
Značka: Loxone
AO Extension nabízí 4 analogové výstupy 0–10 V. Je ideální pro vysílání analogových řídicích signálů v rozsahu 0–10 V. Lze ovládat například topení, elektronické předřadníky, čerpadla a mnoho dalšího.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle