Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure Air spojuje maximální uživatelský komfort s architektonicky čistým a elegantním designem. Pět dotykových ploch se symboly umožňuje intuitivní ovládání hlavních funkcí místnosti. Diskrétní kliknutí poskytuje akustickou zpětnou vazbu při každém dotyku. Integrované senzory zaznamenávají teplotu a relativní vlhkost.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 6 … 30 VDC or 2 x 1.5 V AAA batteries |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.087 W, max. 0.119 W |
| Power loss | max. 0.119 W |
| Touch points (5) | capacitive touch detection |
|---|---|
| Click feedback | Yes |
| Temperature detection range |
-10 … 125 °C ± 0.5 °C / 14 … 257 °F ± 0.9 °F |
| Humidity detection range | 0 … 100 % r.H. ± 2 % (non-condensing) |
| Backlight | Only with DC supply (6 … 30 VDC) |
| Recommended mounting height | 135 cm / 53.15" |
| Loxone Air |
868 MHz (SRD Band Europe), 4 channels, max. 15.1 mW e.r.p. 915 MHz (ISM Band Region 2), 10 channels, max. 13.2 mW internal antenna |
|---|
| Temperature |
DC supply (6 … 30 VDC): -20 … 70 °C / -4 … 158 °F Battery powered: -20 … 54 °C / -4 … 129 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP30 |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours |
White: RAL 9002 - Part No. 100798 Anthracite: RAL 9005 - Part No. 100799 Gold: Part. No. 100800 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Net weight | 109 g |
|---|---|
| Total weight | 157 g |
| Product dimensions | 90 x 90 x 16 mm / 3.55 x 3.55 x 0.63” (L x W x H) |
| Product dimensions drawing |
|
| Pack size | 104 x 107 x 39 mm / 4.09 x 4.21 x 1.54” (L x W x H) |
| Certifications |
UL 62368-1 CSA C22.2#62368-1 |
|---|
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
| Pěnové rohy (pro použití například na stole v obývacím pokoji, kuchyňské lince atd.) | 4 |
| Baterie AAA | 2 |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 000610
Značka: Loxone
Kód: 100188
Značka: Loxone
Kód: 100465
Značka: Loxone
Kód: 200409
Značka: Loxone
Kód: 200350
Značka: Loxone
Kód: 100467
Značka: Loxone
Kód: 200154
Značka: Loxone
Kód: 000571
Značka: Loxone
Kód: 100186
Značka: Loxone
Kód: 200185
Značka: Loxone
Kód: 100226
Značka: Loxone
Kód: 000053
Značka: Loxone
Kód: 200049
Značka: Loxone
Kód: 100806
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure Air spojuje maximální uživatelský komfort s architektonicky čistým a elegantním designem. Pět dotykových ploch se symboly umožňuje intuitivní ovládání hlavních funkcí místnosti. Diskrétní kliknutí poskytuje akustickou zpětnou vazbu při každém dotyku. Integrované senzory zaznamenávají teplotu a relativní vlhkost.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle