Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Internorm Extension umožňuje integraci I-tec zařízení od výrobce Internorm, která podporují bezdrátový protokol I-tec 1.0.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 28 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.288 W, max. 0.312 W |
| Power loss at max. load | 0.312 W |
| Loxone Link | Connection with Miniserver |
|---|---|
| Internorm |
Protocol: I-tec 1.0 max. 40 devices 868 MHz (SRD Band Europa), EU Channel 0, max. 3.16 mW I-tec 2.0 protocol is currently not supported! |
| Temperature | -40 … 70 °C / -40 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP20 |
| Wire cross-section | 0.25 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
|---|---|
| Stripping length | 5 mm / 0.2” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Mounting type | DIN rail according to EN 50022, 35 mm |
|---|---|
| Colours | Black: RAL 9005 |
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Anténa 868 MHz | 1x |
| Příbalový leták | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 200522
Značka: Loxone
Kód: 100872
Značka: Loxone
Kód: 100401
Značka: Loxone
Kód: 200325
Značka: Loxone
Kód: 200322
Značka: Loxone
Kód: 100183
Značka: Loxone
Kód: 100866
Značka: Loxone
Kód: 100480
Značka: Loxone
Kód: 000609
Značka: Loxone
Kód: 610074
Značka: Loxone
Kód: 100389
Značka: Loxone
Kód: 610167
Značka: Loxone
Kód: 200024
Značka: Loxone
Kód: 200099
Značka: Loxone
Kód: 200422
Značka: Loxone
Kód: 610148
Značka: Loxone
Kód: 200300
Značka: Loxone
Kód: 200301
Značka: Loxone
Kód: 100335
Značka: Loxone
Kód: 100512
Značka: Loxone
LOXONE Internorm Extension umožňuje integraci I-tec zařízení od výrobce Internorm, která podporují bezdrátový protokol I-tec 1.0.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle