Kód: 100185
Značka: Loxone
Kód: 100185
Značka: Loxone
Air Tree Pasivni reproduktory Montaz Klima Aktivni reproduktory Přístup Link Cidla Měříč (elektroměry) PWM Stínění NFC Zabezpečení Dimmer Pro Nano Cloudové služby Napajeni (zdroje) Wallbox SD karty Kabeláž Antény Miniserver
LOXONE Touch Pure spojuje maximální uživatelský komfort s architektonicky čistým a elegantním designem. Pět dotykových ploch se symboly umožňuje intuitivní ovládání hlavních funkcí místnosti. Diskrétní kliknutí poskytuje akustickou zpětnou vazbu při každém dotyku. Integrované senzory spolehlivě monitorují teplotu, relativní vlhkost a hodnotu CO₂.
Vlastnosti:
| Supply voltage | 9 … 30 V DC |
|---|---|
| Power consumption | typ. 0.05 W, max. 0.1 W |
| Power loss | max. 0.1 W |
| Touch points (5) | capacitive touch detection |
|---|---|
| Click feedback | Yes |
| Temperature detection range |
-10 … 125 °C ± 0.5 °C / 14 … 257 °F ± 0.9 °F |
| Humidity detection range | 0 … 100 % r.H. ± 2 % (non-condensing) |
| CO2 detection range | 0 ... 40 000 ppm |
| Calibrated CO2 detection range |
400 … 2 000 ppm (± 50 ppm, + 5 % of reading) NDIR Sensor |
| Backlight | Yes |
| Recommended mounting height | 135 cm / 53.15" |
| Loxone Tree | Connection with Miniserver / Tree Extension |
|---|
| Temperature | -20 … 70 °C / -4 … 158 °F |
|---|---|
| Humidity | max. 95 % r.H. (non-condensing) |
| Ingress protection | IP30 |
| Terminal type | DG220B |
|---|---|
| Wire cross-section | 0.28 … 0.8 mm² / AWG 23 … 18 |
| Stripping length | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24” |
| Temperature resistance | -40 … 105 °C / -40 … 221 °F |
| Colours | White: RAL 9003 |
|---|---|
| Finish | Matte |
| Položka | Množství |
|---|---|
| Montážní rámeček | 1x |
| Rychlý průvodce | 1x |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Kód: 100313
Značka: Loxone
Kód: 100465
Značka: Loxone
Kód: 610022
Značka: Loxone
Kód: 100569
Značka: Loxone
Kód: 100676
Značka: Loxone
Kód: 000573
Značka: Loxone
Kód: 100484
Značka: Loxone
Kód: 100489
Značka: Loxone
Kód: 610023
Značka: Loxone
Kód: 000608
Značka: Loxone
Kód: 000601
Značka: Loxone
Kód: 200488
Značka: Loxone
Kód: 100667
Značka: Loxone
Kód: 100330
Značka: Loxone
Kód: 610068
Značka: Loxone
Kód: 100608
Značka: Loxone
LOXONE Touch Pure spojuje maximální uživatelský komfort s architektonicky čistým a elegantním designem. Pět dotykových ploch se symboly umožňuje intuitivní ovládání hlavních funkcí místnosti. Diskrétní kliknutí poskytuje akustickou zpětnou vazbu při každém dotyku. Integrované senzory spolehlivě monitorují teplotu, relativní vlhkost a hodnotu CO₂.
Vlastnosti:
check_circle
check_circle